У Полтаві адвокатки "ЮрФем" розпочали роботу з паспортизації жінок у колоніях - Jurfem

У Полтаві адвокатки “ЮрФем” розпочали роботу з паспортизації жінок у колоніях

Наші членкині активно працюють у проєкті Жінки, яких не видно

У рамках проєкту “ЮрФем” відповідає, зокрема, за супровід процесу паспортизації жінок, котрі відбувають покарання і не мають паспортів громадянина України.

📋Так, у Надержинщинській ВК 65 (Полтавська область) таких випадків чимало (аж 22) і з цим питанням працює наша членкиня, адвокатка Ольга Маслова разом з колегою Тетяною Кінаш.

Після консультацій з керівництвом колонії обрали 5 жінок, з якими працюватимуть адвокатки, щоб вони отримали свої паспорти.

📍До слова, серед обраних кейсів є досить складні випадки (жінки іншої національності, без свідоцтва про народження, яким ніколи не видавались паспорт), проте, сподіваємось, що напрацьована нашими колегами практика допоможе іншим жінкам у схожих ситуаціях отримати свої документи.

Адвокатки “ЮрФем” працюють з жінками у більшості жіночих колоній в рамках проєкту “Жінки, яких не видно”.

🔹Нагадаємо, правозахисний проєкт Жінки, яких не видно має на меті створення ефективного механізму (ре)інтеграції у суспільство жінок, що відбували покарання у в’язниці, зокрема, жінок ромського походження.

🔹Проєкт реалізовують NGO “Roma of Ukraine Ternipe”ГО “Вільна” та Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” у співпраці з Департаментом з питань виконання кримінальних покарань Міністерство юстиції України за фінансової підтримки Фонду прав людини Embassy of the Netherlands in Ukraine