About Us - Jurfem

Асоціація жінок-юристок України «Юрфем» – це добровільне об’єднання жінок, які практикують в правовій сфері, які усвідомлюють свою роль і потенціал в розвитку професійного юридичної спільноти.

ЮрФем прагне до широкого охоплення і залученню юристок з різних сфер для посилення видимості їх компетентності в професійному полі і подолання існуючих в ньому гендерних стереотипів. ЮрФем – це середовище для втілення професійної мрії і розширення меж професійних можливостей.

ЮрФем сприяє зростанню ресурсності, професіоналізму і розвитку лідерських якостей жінок-юристок, зміцненню взаємної підтримки в подоланні вікових та професійних обмежень, підвищення ефективності в захисті своїх прав та інтересів.

ЮрФем – це організація гендерної спрямованості, яка усвідомлює себе невід’ємною частиною громадянського суспільства і своєю діяльністю сприяє сталості демократичних інститутів української держави.

Місія: Ми об’єднуємося заради зростання, видимості, безпеки, впливу юристок у професійному середовищі та суспільно-політичному житті, щоб утвердити рівноправ’я та справедливість.