Аналітичному центру ЮрФем - півроку - Jurfem

Аналітичному центру ЮрФем – півроку

💥Аналітичному центру ЮрФем вже минуло півроку, тому є нагода підбити проміжні підсумки

👩🏻‍💻Керівниця Аналітичного центру ЮрФем Катерина Шуневич зазначає, що діяльність мала 3 основних напрямки:

🔹Проведення гендерно-правової експертизи проектів законів та оформлення її результатів у відповідних висновках (таких висновків підготовано 18. Переглянути їх можна тут на сайті за посиланням тут.)

🔹Проведення досліджень та формування відповідних аналітичних матеріалів за результатами таких досліджень (Аналітичних матеріалів ми встигли випустити 14 – їх теж можна переглянути на сайті за посиланням тут.)

🔹Розробка проектів змін до законодавчих актів України та комунікація з метою їх просування у співпраці з МФО «Рівні можливості» та окремими народними депутатами України. Ми брали участь у розробці двох законопроєктів:
• Законопроект «Про внесення змін до статті 110 та 111 Сімейного кодексу України»
• Законопроект ««Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою вдосконалення відповідальності за вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування».

Аналітичний центр ЮрФем постійно та тісно співпрацює із Урядова уповноважена з ґендерної політикиМФО “Рівні можливості” у ВРУ, народними депутатами/депутатками та іншими органами державної влади, а також із національними та громадськими організації та іншими аналітичними центрами.

🔊«Ми постійно моніторимо нові законопроєкти та обираємо найбільш релевантні, щоби готувати до них висновки. Також, намагаємось досліджувати теми, які найбільше цікавлять суспільство у певний час. До прикладу, цього літа ми опублікували серію матеріалів про проблему сурогатного материнства, а пізніше ще організували публічну дискусію, де експертки/ти могли обмінятись аргументами», – пояснює керівниця Аналітичного центру ЮрФем Катерина Шуневич

Переглянути дискусію про сурогатне материнство ви теж можете тут.

🔊Якщо Ви маєте ідеї та рівень експертизи, пропозиції до діючого законодавства – пишіть нам та приєднуйтесь до діяльності Аналітичного Центру ЮрФем.