Аналітичний центр - Jurfem

Аналітичний центр ЮрФем – це відділ,  що  входить у структуру організації та здійснює дослідження стану дотримання принципів гендерної рівності та недискримінації за ознакою статті у діяльності органів публічної влади, а також забезпечує експертний супровід інституційних змін у державі.

У своїй діяльності аналітичний центр тісно співпрацює із Урядовою уповноваженою із гендерною політики, міжфракційним об’єднанням «Рівні можливості», народними депутатами/депутатками та іншими органами державної влади, а також із національними та громадськими організації та іншими аналітичними центрами.

Аналітичні матеріали Ви можете знайти за посиланням тут.

Висновки гендерно-правової експертизи Ви можете знайти за посиланням тут.

Огляди рішень ЄСПЛ читайте тут.

Огляди практики Верховного суду є тут.

Читайте наш матеріал про Стамбульську конвенцію тут.

Основними завданнями Аналітичного центру є:

  • проведення гендерно-правового аналізу нормативно-правових актів, а також їх впливу на забезпечення захисту прав жінок в Україні;
  • проведення гендерно-правового аналізу проектів нормативно-правових актів, а також їх впливу на забезпечення захисту прав жінок в Україні;
  • моніторинг та гендерно-правовий аналіз судової практики;
  • моніторинг та гендерно-правовий аналіз діяльності правоохоронної діяльності;
  • адвокація прав та інтересів жінок;
  • проведення дослідження щодо захисту прав жінок в Україні;
  • сприяння інституційному розвитку органів публічної влади із дотримання засади гендерної рівності та недискримінації за ознакою статі.

Катерина Шуневич – юристка, членкиня правління “ЮрФем”, аспірантка кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка у 2019 році.

Катерина Шуневич завершила навчання на магістратурі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка у 2019 році, була учасницею Першої Літньої школи ЮрФем. Також, навчалась за програмою Erasmus+ у Болонському університеті (2018) та стажувалась на багатьох програмах з права. Працювала юрисконсультом на підприємствах та установах, у тому числі у Львівській міській раді та Верховній Раді України.