Аналітичний центр - Jurfem

Аналітичний центр ЮрФем – це відділ,  що  входить у структуру організації та здійснює дослідження стану дотримання принципів гендерної рівності та недискримінації за ознакою статті у діяльності органів публічної влади, а також забезпечує експертний супровід інституційних змін у державі.

У своїй діяльності аналітичний центр тісно співпрацює із Урядовою уповноваженою із гендерною політики, міжфракційним об’єднанням «Рівні можливості», народними депутатами/депутатками та іншими органами державної влади, а також із національними та громадськими організації та іншими аналітичними центрами.

Матеріали Аналітичного центру Ви можете знайти за посиланням тут.

Читайте наш свіжий матеріал про Стамбульську конвенцію тут.

Основними завданнями Аналітичного центру є:

  • проведення гендерно-правового аналізу нормативно-правових актів, а також їх впливу на забезпечення захисту прав жінок в Україні;
  • проведення гендерно-правового аналізу проектів нормативно-правових актів, а також їх впливу на забезпечення захисту прав жінок в Україні;
  • моніторинг та гендерно-правовий аналіз судової практики;
  • моніторинг та гендерно-правовий аналіз діяльності правоохоронної діяльності;
  • адвокація прав та інтересів жінок;
  • проведення дослідження щодо захисту прав жінок в Україні;
  • сприяння інституційному розвитку органів публічної влади із дотримання засади гендерної рівності та недискримінації за ознакою статі.
Катерина Шуневич – керівниця Аналітичного Центру “ЮрФем”

Катерина Шуневич – юристка, членкиня правління “ЮрФем”, аспірантка кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка у 2019 році.

Катерина Шуневич завершила навчання на магістратурі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка у 2019 році, була учасницею Першої Літньої школи ЮрФем. Також, навчалась за програмою Erasmus+ у Болонському університеті (2018) та стажувалась на багатьох програмах з права. Працювала юрисконсультом на підприємствах та установах, у тому числі у Львівській міській раді та Верховній Раді України.

матеріали аналітичного центру юрфем