Домашнє насильство під час війни (анонс) - Jurfem

Домашнє насильство під час війни (анонс)

Кримінальний кодекс України встановлює, що вчинення злочину з використанням умов воєнного або надзвичайного стану, інших надзвичайних подій є обставиною, що обтяжує покарання. 

Війна, як ситуація підвищеного ризику, впливає на наростання суспільної напруги. І хоч відводить та зміщує фокус нашої уваги в інформаційному просторі щодо ряду соціальних проблем, проте останніх не скасовує. Радше навпаки, сприяє росту чисельності вивільнення агресії на членах родини, наприклад, що в складні часи війни перебувають у ще більшій взаємозалежності.

Домашнє насильство під час війни існує. Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій. Про домашнє насильство, його форми та, основне, механізми захисту в умовах війни розповість Анастасія Мальцева на новому вебінарі Центру “ЮрФем” освіта.

Коли: 27 травня о 12:00
Де: прямий ефір у Facebook

  1. Поняття домашнього насильства, ознаки та форми.
  2. Загострення проблеми домашнього насильства під час бойових дій. Війна – не привід терпіти домашнє насильство.
  3. Заходи реагування для припинення домашнього насильства. Практичні аспекти та поради в умовах війни.

Спікерка: Анастасія Мальцева – адвокатка, членкиня “ЮрФем”. Юристка з 10-річним досвідом роботи, співпрацює з системою БВПД щодо надання допомоги постраждалим від домашнього насильства, має 7 років досвіду у банківській сфері, у т.ч. на керівних посадах (керівниця з супроводу кримінальних процесів, головна юристка відділу судового супроводу).