Особливості допиту неповнолітньої особи, постраждалої від СНПК (анонс вебінару) - Jurfem

Особливості допиту неповнолітньої особи, постраждалої від СНПК (анонс вебінару)

Допит є важливим етапом розслідування злочинів сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, а також ризиком ретравматизації потерпілих. Під час допиту, уповноважені особи та органи повинні керуватись принципом “не нашкодь”. Як ми вже зазначали в межах попереднього вебінару, робота з неповнолітніми потерпілими потребує особливих навичок та попередньої підготовки.

З початком робочого тижня будемо говорити з Тамарою Бугаєць про особливості допиту неповнолітньої потерпілої від СНПК та як врахувати якнайкращі інтереси потерпілих під час нього.

Коли: 1 серпня о 13:00

Де: прямий ефір у facebook

Під час вебінару розглянемо наступні питання:

  1. Допит дитини: міжнародні стандарти та норми Кримінального процесуального кодексу України;
  2. Методика «Зелена кімната» та модель «Барнахус»;
  3. Спеціально-облаштовані приміщення для проведення допиту/опитування дитини;
  4. Реєстр психологів/инь, які залучаються до кримінальних проваджень за участі дитини;
  5. Фіксація допиту неповнолітньої особи, постраждалої від СНПК.

Експертка: Тамара Бугаєць  – адвокатка  «ЮрФем: підтримки», працює зі справами щодо гендерно зумовленого насильства, тренерка та експертка проєктів по захисту прав та інтересів дітей і жінок, постраждалих від домашнього насильства, викладачка Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ.

*Захід проводиться за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики.

Генеральний радіопартнер – Радіо Культура.