Гендерні аспекти справ про невиконання батьківських обов'язків та визначення місця проживання дитини. Аналітичний звіт - Jurfem

Гендерні аспекти справ про невиконання батьківських обов’язків та визначення місця проживання дитини. Аналітичний звіт

Опублікований новий аналітичний звіт за підсумками дослідження “Гендерні аспекти справ про визначення місця проживання дитини, невиконання батьківських обов’язків,” яке проводила Фундація DEJURE спільно з Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем”.
У звіті йдеться про гендерні аспекти та захист прав дітей під час вирішення спорів про місце визначення проживання дитини та про притягнення батьків до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

Завантажити повний текст дослідження можна тут.

Авторки та автори дослідження:

 Христина Кіт – адвокатка, голова ГО “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”,

 Галина Федькович – адвокатка, юристка ГО «Центр «Жіночі перспективи», правозахисниця, експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству, співзасновниця ЮрФем,

Микола Колотило – юрист Фундації DEJURE.

Дослідження проводилося в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Переглянути відео з презентації можна тут.