Христина Кіт взяла участь у Міжнародній конференцій з безоплтаної правової допомоги - Jurfem

Христина Кіт взяла участь у Міжнародній конференцій з безоплтаної правової допомоги

У Києві стартувала KILAC – Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, організована Міністерство юстиції УкраїниКоординаційний центр з надання правової допомогиПроект “Доступна та якісна правова допомога в Україні” та Канадським бюро міжнародної освіти.

На конференції присутні експерти з питань надання правової допомоги з Канади, Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Нідерландів, Шотландії та Латвії, а також багато правозахисниць/ків та громадських активісток/ів.

У перший день програми Голова Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” Христина Кіт розповіла про формування гендерно-чутливих підходів до надання правової допомоги.

Співзасновниця “ЮрФем” Лариса Денисенко брала участь у панельній дискусії “Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості”.

Співзасновниця “ЮрФем” Наталія Мелян модерувала групу, яка працювала над темою “Протидія гендерно-обумовленому насильству та дискримінації: комплексний та мультидисциплінарний підхід”.

Тішить, що в роботі міжнародних конференцій, які співорганізовують органи влади, багато уваги відводиться питанню надання якісних та гендерно-чутливих послуг для жінок, що сприятиме побудові рівності в суспільстві.