ІІІ Всеукраїнський Форум Юристок - Jurfem
◽️Багато тижнів підготовки, роботи та планів завершились Третій Всеукраїнський Форум юристок ЮрФем, який став саме таким, яким ми хотіли його бачити.
 
▫️Після двох років, ми знову зустрілися, щоб відчути атмосферу підтримки, сестринства та мотивації. Форум юристок ЮрФем, як і вся діяльність “ЮрФем” – це майданчик для ініціатив та покращення якості правосуддя, політик, документів, програм, підвищення рівня чутливості до інших та посилення юристок.
 
🔸Як зазначила у завершальному слові Христина Кіт, всі ці процеси можливі тому, що поруч завжди буде інша юристка, яка підтримає ініціативу, допоможе фахово чи змотивує не опускати руки.
 
▪️“Слова важливі для прав і права”: робота на Третьому Форумі юристок ЮрФем фокусувалась навколо того що ми говоримо, як ми говоримо і чому ми це говоримо, або не говоримо.
 
▪️Слова, які звучать у студентських аудиторіях на юридичних факультетах, у судових залах, у кабінетах слідчих, у приватних офісах адвокаток/тів, у багатьох інших приміщеннях, та й в інформаційному просторі загалом не лише посилюють стереотипи, перешкоджають жінкам і чоловікам реалізовувати свій потенціал, але й можуть калічити долі. І змінювати такі мовленнєві практики варто починати вже і починати з себе.
 
Формуючи культуру гендерночутливої комунікації у повсякденному спілкуванні ми пришвидшимо її появу і в нормативно-правій базі. Наша спільна робота у цій темі продовжується.
 
🔘Дякуємо усім партнерам, які підтримали Третій Форум юристок ЮрФем та посилили наші “Слова, важливі для прав та права”:
 
🔘Третій Всеукраїнський Форум юристок відбувся за підтримки:
– Українсько-канадського проєкту “Підтримка судової реформи в Україні”;
 
Ваша долученість та спільна робота дуже надихали.
 
🔘Також дякуємо нашим незмінним технічним партнерам, зокрема Zebra Production, які допомогли зробити наш Форум доступним не лише для учасниць, які приїхали провести з нами цей день, але і для всіх, хто могли бути лише онлайн.
 
♦️Сподіваємось побачитись з Вами на Четвертому Форумі юристок і поговорити про нові успіхи. Фото – Roksolana Potsyurko

Як стати видимими у професії, щоб ефективно представляти і захищати права жінок? Як ми говоримо? Чи вміємо позиціонувати себе і наші цінності?

Ключові теми Третього Всеукраїнського форуму юристок:
– публічна та внутрішня комунікація;
– адвокаційні кампанії на захист прав жінок;
– видимість юристок у професійному середовищі.

Понад 100 юристок зі всієї України – адвокаток, суддів, нотаріусок, представниць правоохоронних органів, правозахисниць та інших фахівчинь в галузі права – об’єднаються для спільного обговорення питань захисту прав жінок в Україні.

На Форумі Ви знайдете однодумниць для ведення стратегічних справ, ідеї та ресурси професійного та особистісного розвитку. Тут всі чують одна іншу та говорять спільною мовою, поважаючи різність думок. Так було минулих років, а ще краще буде цьогоріч.

Форум покликаний привернути увагу юридичної спільноти до питань захисту прав жінок, зокрема, їх доступу до юридичної професії, викликів, що стоять перед юристками, а також обговорити професійні досягнення юристок.