IV Літня школа - ЮрФем - Jurfem
🍉Четверта Літня школа ЮрФем для студенток-юристок – це ініціатива Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” цього року відбудеться 26-28 серпня у місті Львів.
 
🍉Традиційно, Вас чекатиме багато навчання, натхнення та неймовірних вражень.
 
🍉Навчання у Літній школі зосереджується на розвитку soft skills у студенток-юристок. Soft skills є соціальними навичками: вміння переконувати, вести переговори, знаходити “підхід” до людей, працювати в команді, лідерство, креативність та інші, котрі є визначальними для успішної роботи в правовій сфері. Окрім цього, ми поділимось знаннями на теми гендерної рівності, толерантності, протидії домашньому насильству, сексизму тощо. А у Вас буде прекрасна нагода знайти однодумиць та мотивацію!
4️⃣ Літня школа ЮрФем завершилась.
3 дні школи промайнули, але залишили багато інформації, нових знайомств, роздумів та натхнення.
 
30 студенток-юристок зі всієї України зустрілись у Львові, щоб завершити літо, посилюючись у софт скілах та поглиблюючись у темі захисту прав жінок.
 
🔅З вмінням вести переговори, побудову середовища, дружнього для іншої жінки та спільноти, орієнтованої та творення нового і чутливого суспільства працювала тренерка Дзвенислава Новаківська. Дівчата навіть встигли напрацювати дорожні карти власних проєктів, які зможуть використовувати надалі.
 
🔅Про гендерну рівність, стереотипи, фемінізм, дискримінацію, сексизм та гендерночутливу мову розповідали наші Ярина Волошин, Катерина Шуневич та Вікторія Карпа.
 
🔅 Галина Федькович провела ґрунтовне та насичене процесуальними деталями заняття про захист постраждалих від домашнього насильства.
 
🔅Ця школа вперше проводилась не за містом, а у центрі, тож ми навіть встигли побувати на двох екскурсіях: почули про жіночі обличчя Львова – неймовірних жінок, які торували шляхи у своїх професіях, а в останній день побували на екскурсії у колишньому Будинку Правосуддя, де колись знаходився суд і тюрма. Нарадча кімната і зала засідань знаходяться на реставрації, то ж ми з нетерпінням чекатимемо, коли роботи завершаться і прийдемо знову. Екскурсію проводила випускниця 2 Літньої школи ЮрФем Ірина Перів.
 
🍉Останній день був присвячений рефлексії, врученню сертифікатів та мотиваційній зустрічі. Лариса Денисенко провела натхненну розмову з чудовими юристками, які значно розширяють горизонти того, що ми звикли вважати “юридичною професією”. Дякуємо Оксана Санагурська, Ніна Хома, Христині Ковцун та Катерині Шуневич.
 
Дякуємо усім дівчатам, які творили цю школу разом з нами: ділились враженнями, ставили питання та наповнювали наш спільний простір мудрістю, силою та досвідом. До зустрічі!
 
🧷4 Літня школа ЮрФем відбулась за підтримки European Endowment For Democracy
Фото – Марія Казван

Відгуки учасниць

Нещодавно була учасницею Літньої школи для студенток-юристок від Асоціації жінок-юристок “ЮрФем” це напевно найкращий захід цього літа.😊
 
Я отримала нові знання, дуже багато знайомств та спілкування з однодумцями. Це так приємно, що ти можеш поговорити з тими, хто тебе розуміє і підтримує твої погляди.
 
Ці три дні були надзвичайно інформативними.
 
Ми обговорили дуже багато проблемних тем, таких як: домашнє насильство, гендерно-нетральна мова, стереотипи тощо.
Завдяки школі я зарядилась енергією і налаштувалась на нові звершення.
 
Дякую Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” за можливість побувати на такому заході.❤❤❤
3 насичених дні, 5 прекрасних спікерок, 30 учасниць та безліч ідей і проєктів, які, можливо, найдуть втілення в реальність найближчим часом.
Дуже рада, шо пройшла відбір🤍Школа перевершила всі очікування.
 
Слухали і говорили про фемінізм, дискримінацію, гендерну рівність та боротьбу з стереотипами. Не менш важливим було заняття про захист постраждалих від домашнього насильства. Вчилися розрізняти унікальність і цінність кожної, вести перемовини і проявляти лідерські якості.
 
Як бонус, нам провели дві екскурсії. Одна з них була присвячена видатним жінкам-львів’янкам, які й досьогодні надихають своїми історіями, деякі з них:
Софія Окуневська – перша жінка-лікарка і випускниця університету, якою навіть захоплювався Іван Франко.
Хейді Ламар – американська актриса і винахідниця, без якої не було б сучасного зв’язку. Виявилось, що вона має львівське коріння)
Клементина Авдикович – підприємниця та меценатка. У 1924 році за підтримки Андрія Шептицького, заснувала кондитерську фабрику “Фортуна Нова”, яка пізніше увійшла в об’єднання “Світоч”.
Софія Яблонська – письменниця, мандрівниця, фотографка, її історії з подорожей дивують людей і сьогодні.
Мілена Рудницька – громадсько-політична діячка, голова Союзу Українок, захищала в Лізі Націй українські петиції.
 
Важко повірити, що на рубежі 19 і 20 століття, коли у жінок ще майже не було прав, ці жінки змогли себе реалізувати та довести, що nothing is impossible🙌 Головне вірити, любити те, що робиш і ніколи не здаватися💜
Неймовірний інтерактивний захід, який назавжди залишиться у моєму сердечку❤️‍🔥
 
Протягом трьох днів я занурилась у актуальні теми сьогодення:домашнє насильство та оцінка ризиків, гендерно-чутлива мова, партнерство Біарріц, гендерні стереотипи та тренди впливових комунікацій. Також ми приєдналися до інформативних екскурсій: «Жіночі обличчя Львова»; «Колишній будинок правосуддя» від Ірина Перів❤️
 
Наша подорож закінчилась мотиваційною зустріччю, рефлексією та врученням сертифікатів.
 
 
Ви неймовірні💞
Унікальні фото від Maria Kazvan 🥰