IV Літня школа - ЮрФем - Jurfem
🍉Четверта Літня школа ЮрФем для студенток-юристок – це ініціатива Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” цього року відбудеться 26-28 серпня у місті Львів.
 
🍉Традиційно, Вас чекатиме багато навчання, натхнення та неймовірних вражень.
 
🍉Навчання у Літній школі зосереджується на розвитку soft skills у студенток-юристок. Soft skills є соціальними навичками: вміння переконувати, вести переговори, знаходити “підхід” до людей, працювати в команді, лідерство, креативність та інші, котрі є визначальними для успішної роботи в правовій сфері. Окрім цього, ми поділимось знаннями на теми гендерної рівності, толерантності, протидії домашньому насильству, сексизму тощо. А у Вас буде прекрасна нагода знайти однодумиць та мотивацію!
4️⃣ Літня школа ЮрФем завершилась.
3 дні школи промайнули, але залишили багато інформації, нових знайомств, роздумів та натхнення.
 
30 студенток-юристок зі всієї України зустрілись у Львові, щоб завершити літо, посилюючись у софт скілах та поглиблюючись у темі захисту прав жінок.
 
🔅З вмінням вести переговори, побудову середовища, дружнього для іншої жінки та спільноти, орієнтованої та творення нового і чутливого суспільства працювала тренерка Дзвенислава Новаківська. Дівчата навіть встигли напрацювати дорожні карти власних проєктів, які зможуть використовувати надалі.
 
🔅Про гендерну рівність, стереотипи, фемінізм, дискримінацію, сексизм та гендерночутливу мову розповідали наші Ярина Волошин, Катерина Шуневич та Вікторія Карпа.
 
🔅 Галина Федькович провела ґрунтовне та насичене процесуальними деталями заняття про захист постраждалих від домашнього насильства.
 
🔅Ця школа вперше проводилась не за містом, а у центрі, тож ми навіть встигли побувати на двох екскурсіях: почули про жіночі обличчя Львова – неймовірних жінок, які торували шляхи у своїх професіях, а в останній день побували на екскурсії у колишньому Будинку Правосуддя, де колись знаходився суд і тюрма. Нарадча кімната і зала засідань знаходяться на реставрації, то ж ми з нетерпінням чекатимемо, коли роботи завершаться і прийдемо знову. Екскурсію проводила випускниця 2 Літньої школи ЮрФем Ірина Перів.
 
🍉Останній день був присвячений рефлексії, врученню сертифікатів та мотиваційній зустрічі. Лариса Денисенко провела натхненну розмову з чудовими юристками, які значно розширяють горизонти того, що ми звикли вважати “юридичною професією”. Дякуємо Оксана Санагурська, Ніна Хома, Христині Ковцун та Катерині Шуневич.
 
Дякуємо усім дівчатам, які творили цю школу разом з нами: ділились враженнями, ставили питання та наповнювали наш спільний простір мудрістю, силою та досвідом. До зустрічі!
 
🧷4 Літня школа ЮрФем відбулась за підтримки European Endowment For Democracy
Фото – Марія Казван