ЮрФем_OpenSpace у Тернополі - Jurfem

ЮрФем_OpenSpace у Тернополі

🗯Багато палких дискусій, різних поглядів та різних фокусів проблеми. Так відбувався ЮрФем_OpenSpace у Тернополі.
На зустріч зібралися адвокатки, юристки, представниці/ки поліції, науковиці та багато інших експерток та експертів, які не працюють з проблемою домашнього насильства.
🏴Такі зустрічі цінні у контексті заглиблення у проблему та обговорення деталей, які не будуть видимими очам, що не працюють з темою. Наприклад, чи можна вважати систематичним вчинення насильства кривдником, який вчиняє насильство стосовно різних членів сім’ї?
🏴Можливості комплексної допомоги постраждалим не лише у контексті захисту прав, але й реабілітації, фокус на статус дітей-постраждалих, запуск реєстру кривдників та можливості, які може надати ратифікація Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами. Про міфи навколо цього документу розповідала Катерина Шуневич, керівниця Аналітичний центр ЮрФем.
🔐Дякуємо усім партнерам, які долучились до заходу, Регіональному центру з надання безоплатної правової допомоги, з якими ми підписали меморандум та нашій регіональній координаторці Таїсія Рубаняк.
Захід відбувався за підтримки European Endowment For Democracy