ЮрФем_Open Space в Ужгороді - Jurfem

ЮрФем_Open Space в Ужгороді

В Ужгороді відбувся ЮрФем_Open Space “Кращі практики захисту від домашнього насильства”.
👉🏻ЮрФем_Open Space – формат, що має на меті об’єднання юристок регіону навколо питань захисту прав жінок, зокрема проблеми домашнього насильства.
✔️Першу панель “Доступ постраждалим від домашнього насильства до соціальних та правових послуг” модерувала членкиня ЮрФем, юристка Благодійної організації “Комітет медичної допомоги в Закарпатті” Євгенія Мелеш. Соціальні служби, відповідальний за координацію проблеми в регіоні Департамент соціального захисту, поліція та представники судового корпусу говорили про перешкоди у доступі та роботу, яка здійснюється, щоб постраждалі могли себе захистити. Керівниця Центру гендерної освіти при Ужгородському національному університеті Маріанна Колодій пояснила гендерний аспект проблеми домашнього насильства.
✔️ Після перерви у другій панелі говорили про правові механізми захисту постраждалих, їх ефективність та недоліки їх застосування. Дискусію модерувала голова Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” Христина Кіт. Представниці прокуратури, поліції, кризового центру, а також адвокатки та судді говорили про прогалини у імплементації законодавчих ініціатив, останні законодавчі зміни, “невидимість” дітей-свідків, а також успішні практики у захисті інтересів постраждалих
Дякуємо усім, хто долучились до обговорень, адже, зокрема, і за підсумками таких подій народжуються нові законодавчі ініціативи.
🔸 Дякуємо партнерам заходу – Благодійній організації “Комітет медичної допомоги в Закарпатті” та Центру гендерної освіти при Ужгородському національному університеті
🔸Цей захід проводиться за підтримки European Endowment For Democracy