Лекція для студенток/тів Ужгородського національного університету - Jurfem

Лекція для студенток/тів Ужгородського національного університету

«Комунікація: вплив на права людини та видимість»
📃Саме так називалась лекція, яку Центр «ЮрФем: освіта» організував для студенток й студентів юридичного факультету Ужгородського національного університету.
Viktoriya Karpa спільно з Kateryna Shunevych говорили про протидію «мови ворожнечі» і правове регулювання цього явища, які особливості гендерночутливої та гендерно-нейтральної мови, чому те, як і що ми кажемо має безпосередній вплив на захист прав людини, рівність та недискримінацію. А ще, що фемінітиви це просто, красиво й необхідно для видимості жінок в Україні.
💬“Оскільки загальнополітична рекомендація №15 про боротьбу з мовою ворожнечі наголошує на необхідності протидії сексизму, розглядаючи сексизм як мову ворожнечі, ми також розкрили поняття й ознаки сексизму, а також, як дане явище регулюється у правовій площині. І спробували спільно з аудиторією застосовувати «метод дзеркала» на прикладі деяких вирізок із ЗМІ.
Лише ми вирішуємо, що і у який спосіб казати, а отже кожна із нас може вплинути на толерантність у вербальному світі й не тільки», – наголошує Вікторія.
Дякуємо за партнерство в організації зустрічі Victoria Gerbut