Літня школа 2019 завершилась! - Jurfem

Літня школа 2019 завершилась!

Літня школа ЮрФем 2019 завершилась!

Довге очікування і підготовка вилились у насичені і швидкі 4 дні, нові знайомства і враження, здобуті знання, нові горизонти.

Ми щиро захоплюємось бажанням майбутніх юристок постійно навчатися і готовністю братися за складні теми. Програма Літньої школи була дуже насичена і завершувалась пізно увечері, але ми сподіваємось, що учасниці не пошкодують за цей виділений літній тиждень і сестринство жінок в юридичній професії буде посилюватись молодими і розумними професіоналками.

Команда Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» дякує нашим тренеркам – Іванні Ібрагімовій і Лізі Кузьменко – за енергію і віддачу під час сесій.

Дякуємо спікеркам з різних юридичних професій – Лідії Кузьменко, Ользі Поєдинок, представницям Української Асоціації представниць правоохороних органів Ірина Зелена і Катерина Лишневській, Оксані Василяці, Вірі Левко, Тарасу Тополі, Ларисі Денисенко, Світлані Мусієнко, Надії Поліховській за важливий особистий досвід, мотивацію і щирі побажання молодим колегам.

Дякуємо тренеру Володимиру і його чудовій колезі за знання і навики із самооборони – не лише фізичної, але й психологічної.

Дякуємо нашій чудовій фотографці Юлії Кочетовій-Набожняк, яка допомогла збудувати довіру в нашому новоствореному колективі і зберегла емоції для історії.

Дякуємо проекту “Доступна і якісна правова допомога”, без якого цей захід взагалі би не був можливим.

І найбільше ДЯКУЄМО нашим учасницям – творіть майбутнє з рівними правами і можливостями щодня!