Марафон Відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина - Jurfem

Марафон Відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина

📍Пункт 7 Декларації Богдана Гаврилишина проголошує принцип невтручання та поваги до прав людини у прагненні реалізації своїх прав, не обмежуй прав інших членів суспільства.

Принципи взаємоповаги та недискримінації є наскрізними у діяльності Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”, тому ми долучилися до #марафонвідповідальності , організованого Фонд Богдана Гаврилишина.

🌻Тепер у нашому офісі будуть рости соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”, які нагадуватимуть про відповідальність кожної та кожного за майбутнє суспільства.

📍Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” здійснює свою діяльність з метою утвердження гендерної рівності та недискримінації, відповідно до яких кожній людині гарантовано однакове ставлення до людей, незалежно від їхньої національності, статі, расової належності чи етнічного походження, релігії або вірувань, фізичних вад, віку чи сексуальної орієнтації та інших ознак.

Одним із завдань Асоціації є відстоювати права й інтереси жінок, зокрема тих, які зазнали насильства і дискримінації чи перебувають в інших кризових ситуаціях.

#дію_відповідально
#bh15
#ChangeUkraine