Медіа-партнери - Jurfem

Громадське радіо. 

З “Громадським радіо” у “ЮрФем” ведеться постійна медіа-співпраця. Наші членкині часто беруть участь у програмах, дають фахові коментарі. 

З вересня 2019 року розпочався проект #ЯЗахищаюЇЇ, який реалізовує Громадське радіо спільно з Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем” за підтримки Програми MATRA (Посольство Королівства Нідерланди).

Журналісти Громадського Радіо записують історії реальних жінок, які піддались дискримінації чи опинились у складній ситуації, а юристки з “ЮрФем” коментують ситуацію та описують проблематику загалом. В рамках проекту також відбудуться спільні навчання юристів та журналістів у кількох регіонах.

Також, Громадське радіо було партнером “ЮрФем” у медіакампанії  #НавчанняБезПринижень в рамках проекту “Актуалізація проблеми сексуальних домагань у ВНЗ України”, яка реалізовувалась за підтримки за підтримки Українського Жіночого Фонду. Журналісти записували історії дівчат, які постраждали від сексуальних домагань або були їх свідками, а юристки “ЮрФем” коментували проблему.

Портал “Гендер в деталях”. 

Членкині “ЮрФем” є постійними дописувачками та авторками статей на порталі “Гендер в деталях”. Найбільше публікацій з’являються у рубриці “Юридична консультація”, де ширше розкриваються найпопулярніші питання та проблеми стосовно гендерної дискримінації, насильства і т.д.

Під час реалізації онлайн-марафону #СпитайЮристкуЮрФем, який реалізовувався за підтримки Українського Жіночого Фонду, статті експерток теж публікувались на порталі Гендер в деталях

Портал “Повага. Кампанія проти сексизму”.

Спільно з порталом “Повага. Кампанія проти сексизму” ведемо рубрику, де наші членкині коментують сексизм зі сторони чиновників, депутатів та публічних осіб та дають йому правову оцінку. На сайті є кнопка “Повідомити про сексизм”, куди можна вписати випадок, про який вам стало відомо, а наші експертки дадуть йому правову оцінку.

Портал “Жінки – 50% успіху України”.

Наші експертки коментують важливі політичні теми, публічні вислови політиків, потребу залучення більшої кількості жінок у політичні процеси, виборче законодавство з точки зору права та гендерної рівності.

Портал WOMO. Портал для жінок WOMO часто звертається за коментарями та фаховим аналізом щодо суперечливих тем до членкинь “ЮрФем”. 

Канал Law & Events. Один з найбільших відкритих ресурсів, який розповідає про заходи для юристок/тів. Ваш гід у світі юридичних івентів. Оперативно розповідають про все, що відбувається в онлайн та офлайн-юридичному світі.