Медіа-партнери - Jurfem
Радіо Культура

Українська радіостанція, що висвітлює лише культурну тематику, пропонує аудиторії високоякісний різножанровий контент культурно-мистецького спрямування. 

Основа контенту Радіо Культура – щоденні розмовні культурно-мистецькі та науково-популярні передачі.  Входить до Національної суспільної телерадіокомпанії України. 

Експертки ЮрФем неодноразово коментували для Радіо Культури теми, пов’язані з правами жінок та запобіганням дискримінації чи порушення прав людини.

У 2022 році Радіо Культура стало генеральним радіо партнером для ініціативи “ЮрФем: підтримка”, що надає допомогу постраждалим від воєнних злочинів внаслідок вторгнення рф в Україну, особливо постраждалим від сексуального насильства.

Портал “Гендер в деталях”. 

Членкині “ЮрФем” є постійними дописувачками та авторками статей на порталі “Гендер в деталях”. Найбільше публікацій з’являються у рубриці “Юридична консультація”, де ширше розкриваються найпопулярніші питання та проблеми стосовно гендерної дискримінації, насильства і т.д.

Під час реалізації онлайн-марафону #СпитайЮристкуЮрФем, який реалізовувався за підтримки Українського Жіночого Фонду, статті експерток теж публікувались на порталі Гендер в деталях

Громадське радіо. 

З “Громадським радіо” у “ЮрФем” ведеться постійна медіа-співпраця. Наші членкині часто беруть участь у програмах, дають фахові коментарі. 

З вересня 2019 року розпочався проект #ЯЗахищаюЇЇ, який реалізовує Громадське радіо спільно з Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем” за підтримки Програми MATRA (Посольство Королівства Нідерланди).

Журналісти Громадського Радіо записують історії реальних жінок, які піддались дискримінації чи опинились у складній ситуації, а юристки з “ЮрФем” коментують ситуацію та описують проблематику загалом. В рамках проекту також відбудуться спільні навчання юристів та журналістів у кількох регіонах.

Також, Громадське радіо було партнером “ЮрФем” у медіакампанії  #НавчанняБезПринижень в рамках проекту “Актуалізація проблеми сексуальних домагань у ВНЗ України”, яка реалізовувалась за підтримки за підтримки Українського Жіночого Фонду. Журналісти записували історії дівчат, які постраждали від сексуальних домагань або були їх свідками, а юристки “ЮрФем” коментували проблему.

Портал “Повага. Кампанія проти сексизму”.

Спільно з порталом “Повага. Кампанія проти сексизму” ведемо рубрику, де наші членкині коментують сексизм зі сторони чиновників, депутатів та публічних осіб та дають йому правову оцінку. На сайті є кнопка “Повідомити про сексизм”, куди можна вписати випадок, про який вам стало відомо, а наші експертки дадуть йому правову оцінку.

У 2021 році “Повага” публікувала інтерв’ю з суддями, які готувала ЮрФем у рамках проєкту “Гендерночутливе правосуддя”.

Портал “Жінки – 50% успіху України”.

Наші експертки коментують важливі політичні теми, публічні вислови політиків, потребу залучення більшої кількості жінок у політичні процеси, виборче законодавство з точки зору права та гендерної рівності.

Юридична газета.

Протягом 2021-2022 року Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” та “Юридична газета” активно співпрацюють. Членкині ЮрФем готують матеріали, які публікує Юридична газета.

Портал WOMO. 

Портал для жінок WOMO часто звертається за коментарями та фаховим аналізом щодо суперечливих тем до членкинь “ЮрФем”. 

Канал Law & Events.

Один з найбільших відкритих ресурсів, який розповідає про заходи для юристок/тів. Ваш гід у світі юридичних івентів. Оперативно розповідають про все, що відбувається в онлайн та офлайн-юридичному світі.