Міжнародна акція "Відчуй себе з українськими жінками і дітьми" (8 березня 2022 р.) - Jurfem

Міжнародна акція “Відчуй себе з українськими жінками і дітьми” (8 березня 2022 р.)

Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” приєднується до заклику Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики влаштувати у всьому світі міжнародну акцію 8 березня 2022 року.

У Міжнародний день захисту прав жінок, пропонуємо жителям ЄС та США долучитись до акції солідарності і захисту українських жінок і дітей, що знаходяться під постійною загрозою російських бомбардувань. Пропонуємо назвати акцію солідарності “Відчуй себе з українськими жінками і дітьми”.

Крім демонстрацій з плакатами “закрити небо над Україною”, відповідним тематичними перформенсами пропонуємо виділити в цей день час, щоб відчути себе в умовах війни – зібрати “тривожний рюкзак” з документами і всім необхідним для евакуації, вдома закрити вікна фанерою чи приліпити на скло зсередини скотч, щоб осколки не розлітались при вибуху ззовні, сидіти без світла, щоб не приваблювати світлом сторонніх, розділити наявну у вас їжу на порції, щоб її вистало на кілька тижнів, поки не стихнуть бомбардування та перестрілки (уявіть, що купити нічого не можна).

І головне подумайте, як будете пояснювати Вашим дітям що відбувається навколо і куди зникло Ваше звичне життя, що таке війна і чому якісь люди в формі і з прапором-триколором вирішили вбивати мирних людей, які їм нічого не зробили, бомбардуючи їхні будинки.

Це може знадобитись в майбутньому європейським та американським дітям, бо знищивши Україну, росіяни не зупиняться – вони прийдуть до вас. Фотографуйте і викладайте фото таких “занять” зі збереження Вашого життя в умовах російської агресії.