Новели законодавства у сфері сімейного права в умовах війни (анонс вебінару) - Jurfem

Новели законодавства у сфері сімейного права в умовах війни (анонс вебінару)

Деякі українці та українки, на жаль, втрачають близьких, деякі стають рідними для зовсім незнайомих людей, а деякі створюють в такий складний час нову сім’ю.

Не знаємо людини, яка, гортаючи стрічку соціальних мереж, не розчулилась хоча б раз від інформації про те, як українці та українки при першій нагоді укладають шлюб або яку б не посміхнуло те, що військові можуть зареєструвати його  у ZOOM. Проте чи все так однозначно? Чи можна сьогодні усиновити/ удочерити дитину, що втратила батьків внаслідок війни, як зареєструвати факт народження і смерті, які особливості спадкування сьогодні і як взагалі працює сімейне право в умовах війни? Говоритимемо у прямому ефірі, разом із Мартою Змислою цієї суботи!

Коли: 14 травня 12:00

Де: пряма трансляція у Facebook

Обговоримо:

  • особливості розірвання шлюбу в умовах війни;
  • особливий порядок реєстрації шлюбу військових: правові нюанси;
  • реєстрація факту народження та смерті в умовах війни;
  • процедура усиновлення: чому це неможливо в умовах війни?
  • особливості спадкування в умовах воєнного стану.

Спікерка: Марта Змисла – юристка, членкиня та консультантка Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Працює в адвокатському бюро, займається веденням цивільних та сімейних справ. Важливим напрямком діяльності є захист осіб від домашнього насильства.  Активно займається громадською діяльність в межах якої долучається до заходів присвячених захисту прав людини та утвердження принципу рівності прав жінок та чоловіків.

*Подія відбувається за підтримки The European Endowment for Democracy (EED)