Партнерство

“Поодинці ми можемо зробити так мало; разом ми ми можемо зробити так багато”
Хелен Келлер
американська письменниця, лекторка і політична активістка

ЮрФем налагодила ефективні партнерства із різними організаціями, разом із якими ми рухаємося вперед, втілюємо спільні ідеї, організовуємо заходи та плануємо нашу спільну діяльність

Українська асоціація представниць правоохоронних органів. Попри те, що організація була створена лише у березні 2018 року, вона вже активновпроваджує гендерно-чутливі політику і практику в правоохоронних органах України, а також сприяє забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків – працівників таких органів

Управління забезпечення прав людини Національної поліції України – структурний підрозділ Національної поліції, представники та представниці котрого працюють у кожній області України. Разом із Управлінням проводимо спільні заходи, присвячені застосуванню законодавства про протидію домашньому насильству та насильству щодо жінок працівниками правоохоронних органів. Представниці Управління є активними членкинями ЮрФем.

Центри безоплатної правової допомоги – мережа, котра охоплює усю України. У центрах безоплатної правової допомоги працюють наші членкині – юристки та адвокатки. ЮрФем працює над покращенням якості надання послуг адвокатами центрів, зокрема, розробляючи методичні рекомендації щодо ідентифікації справ, котрі пов’язані із дискримінацією та гендерно-обумовленим насильством.

Громадська організація “Центр “Жіночі перпективи” – феміністична, правозахисна організація, котра 20 років працює у напрямку захисту прав жінок, постраждалих від домашнього насильства, інших форм гендерно-обумовленого насильства та дискримінації. Експертки Центру “Жіночі перспективи” приймають активну участь у заходах ЮрФем, надають інформаційну, методичну та іешу допомогу ЮрФем, долучаються до розробки матеріалів для юристок.

Громадська організація “Природні Права Україна” – це організація з правозахисту у галузі вагітності, пологів та материнства. Організації об’єднали зусилля, щоб сприяти впровадження змін у систему пологової допомоги на Львівщині для її максимального наближення до потреб жінок та забезпечення прав людини.