Партнерство - Jurfem

Партнерство

“Поодинці ми можемо зробити так мало; разом ми можемо зробити так багато”
Хелен Келлер
американська письменниця, лекторка і політична активістка

ЮрФем налагодила ефективні партнерства із різними організаціями, разом із якими ми рухаємося вперед, втілюємо спільні ідеї, організовуємо заходи та плануємо нашу спільну діяльність

Секретаріат уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Наша Асоціація є членом координаційної ради при секретаріаті уповноваженого та веде співпрацю в контексті дотримання прав людини.

UN-Women (ООН-Жінки). З українським офісом агенства ООН-Жінки “ЮрФем” проводила флеш-моб  “Я захищаю її” до дня Юристки  восени 2018. Крім того, ведеться постійна ситуативна співпраця в питаннях розробки чи покращення законодавства у сфері захисту прав жінок.


Юридична клініка “Право і захист” Білоцерківського національного аграрного університету.  З юридичною клінікою БНАУ у “ЮрФем” є меморандум про співпрацю. Крім того на базі клініки проводився показ фільму “Врівноваження терезів” в рамках флешмобу #ЮрФем_мережування.

 

Юридична клініка Криворізького економічного інституту.  “ЮрФем” підписала меморандум з юридичною клінікою Криворізкього економічного інституту. Також на базі клініки проводився показ фільму “Врівноваження терезів” в рамках флешмобу #ЮрФем_мережування.


Видавництво “Видавництво”. “Видавництво” – одне з тих, які не бояться братись за складні теми і за свій молодий вік встигли випустити безліч цікавих і гучних книг. У 2019 році співпраця “ЮрФем” та “Видавництва” увінчалась перекладом та друком книги Енн Скейлз “Фемінізм у праві” (Legal feminism). Видавництво книги стало можливим за підтримки українсько-канадського Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”.