Підсумки другої хвилі Програми стажувань ЮрФем - Jurfem

Підсумки другої хвилі Програми стажувань ЮрФем

Завершилась вже друга хвиля Програми стажувань ЮрФем.

🔸Сертифікати вже полетіли до своїх учасниць. Свої сертифікати вже отримали учасниці програми, які стажувались в Аналітичному центрі ЮрФем.

Юлія ТунківЮлія Нікітіна та Таня Нарок працювали над аналітиками. Їх перші статті опубліковані на нашому сайті, а наступні будуть доступні вже невдовзі. Бажаємо дівчатам успіхів та професійного росту)

🔸Дякуємо, що працювали разом з нами!

Читайте інші статті учасниць Програми стажування ЮрФем

Стаття Тетяни Нарок “Практика ЄСПЛ у справах, пов’язаних із кібернасильством”

Стаття Юлії  Нікітної “Чи передбачена в Україні відповідальність за кібернасильство: основні законодавчі акти”

Стаття Юлії Тунків “Який алгоритм дій постраждалих від кібернасильства?”

📍Студентка, членкиня ЮрФем та випускниця Другої Літньої школи ЮрФем Аліна Чорнобай потрапила на стажування до іншої нашої членкині Вікторії Лісової.

Ця пара розпочала та завершила стажування найшвидше. Аліна поділилась з нами своїми враженнями.

🟠 “Програма стажувань від ЮрФем – це чудовий шанс для студенток-юристок зробити перший крок до побудови юридичної кар’єри. Перший крок завжди дається найважче, є певні страхи: страх того, що я ще знаю та вмію недостатньо, страх зазнати невдачі, розчарувати та розчаруватися. Особисто мені стажування допомогло ці страхи побороти. Також моє стажування було пов’язане зі сферою кредитних відносин та способів забезпечення виконання зобов’язань. За чотири роки в університеті ця тема була для мене чи не найважчою і наганяла ще той страх. Однак, завдяки програмі стажувань я зрозуміла як це працює на практиці і що боятися насправді нема чого.

Великою перевагою стажування є те, що воно проходить насамперед у формі менторства. І менторка як ніхто інший тебе розуміє і допоможе з усім розібратися, адже сама через все це проходила. У зв’язку з карантинними обмеженнями, стажування проходило переважно у дистанційній формі. За три тижні я встигла написати купу процесуальних документів та проектів договорів, поповнила свій багаж теоретичних знань, навчилася працювати з реєстрами та аналізувати судову практику. Кожного вечора я мала змогу обговорити онлайн з наставницею виконані завдання, усунути певні прогалини в знаннях.

🛡Також у неформальній атмосфері я отримала цінні поради щодо взаємодії з колегами та клієнтами, юридичні лайфхаки. Стажування дало мені відчуття впевненості у тому, що я на вірному шляху і тепер пошук роботи не викликає в мені тремтіння”, – розказала Аліна.

Дякуємо Аліні та Вікторії за чудовий приклад співпраці.

Випускниця Третьої Літньої школи ЮрФем, студентка Національного університету “Києво-Могилянська Академія” Анна Одинокова проходила стажування в адвокатки, керівниці Адвокатського Бюро “Алібі”, членкині Ревізійної комісії Ради адвокатів Житомирської області, координаторки “ЮрФем” в Житомирській обл., голови відділення АПУ в Житомирській області Наталії Нагорної.

“Найбільше мені сподобалось, що Наталія Іванівна розуміла, що я паралельно навчаюсь і навантажувала мене тією роботою, яка мені справді буде в нагоді у нашій професії. Я під час стажування поборола свій внутрішній страх, адже раніше мене зупиняли слова “важливе вміння складання юридичних документів”. Зараз удосконалила цю навичку і це надало мені впевненості. На жаль, через обставини які від нас не залежать ми були лише на декількох засіданнях, втім вони були цікавими та місцями кумедними) Підсумовуючи, можу сказати, що мені дуже сподобалось, Наталія Іванівна справжній спеціаліст і дуже класна людина”, – розповідає Анна про своє стажування.