Правова допомога потерпілим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (анонс вебінару) - Jurfem

Правова допомога потерпілим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (анонс вебінару)

Продовжуємо говорити про сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (далі – СНПК) як серйозне порушення прав людини. Ми запрошуємо адвокатів та адвокаток “ЮрФем: підтримка” всебічно висвітлювати та посилювати компетенції усіх зацікавлених осіб з теми СНПК, адже прагнемо, аби потерпілі отримували якнайефективнішу правову допомогу.

Потерпілі від СНПК потребують всебічної підтримки. Зокрема необхідна чітка координація дій осіб, що надають правову допомогу у відповідній справі. В свою чергу, ті, хто пережили чи стали свідками СНПК, мають бути забезпечені доступною інформацією про правові засоби захисту. Куди звернутися по допомогу, чи можливо отримати допомогу з-за кордону, яка роль свідчень тощо – про це розповість Мирослава Аннюк.

Коли: 10 червня о 18:00
Де: прямий ефір у facebook

Під час вебінару обговоримо наступне:

  • Права потерпілої особи від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та шляхи звернення по допомогу;
  • Докази щодо СНПК (роль свідчень як часто єдиної доступної форми доказів);
  • Що робити, якщо ви стали свідком СНПК; 
  • Отримання правової допомоги потерпілими, які виїхали за кордон.

Експертка: Мирослава Аннюк – адвокатка “ЮрФем: підтримка”, регіональна координаторка Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”, сертифікована медіаторка, керівниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД (безоплатної вторинної правової допомоги) в Івано-Франківській області.

*Захід проводиться за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики.
Генеральний радіопартнер – Українське радіо.