Прес-анонс Першого Всеукраїнського Форуму юристок, 08-09 червня 2018 - Jurfem

Прес-анонс Першого Всеукраїнського Форуму юристок, 08-09 червня 2018

08-09 червня 2018 року в Києві вперше в історії юридичної професії України за участі 200 правниць стартує Перший Всеукраїнський Форум юристок. Серед яких адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці та інші фахівчині в галузі права.

«Жінки у юридичній професії: досягнення, виклики та вплив на якість правозахисту» – унікальний майданчик для полілогу про захист прав жінок, зокрема, їх доступ до юридичної професії.

Однією із найважливіших тем, що обговорюватиметься цьогоріч – доступ до правосуддя жінок із вразливих груп – жінок, котрі потерпіли від домашнього насильства, іншого гендерно-обумовленого насильства, сексуальних домагань та різних форм та проявів дискримінації.

Із вітальним словом виступлять посол Канади в Україні Роман Ващук, директорка проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та президентка Канадського бюро міжнародного освіти Лариса Бізо, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк та  голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» Христина Кіт.

Організатором Форуму є Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” за підтримки Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”, що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

Відкриття Форуму: 10:00, 08червня 2018 року, готель Ramadaencore Kiev (конференц залEventHallKyiv), адреса м. Київ, Столичне шосе 103

Програма Форуму:http://jurfem.com.ua/всеукраїнський-форум/

Акредитація ЗМІ до 07 червня 2018 року до 18:00!

Форма для акредитації https://goo.gl/ssLr6q

Контактна особа: Роксолана Поцюрко (+38 0988272472, jurfem.ua@gmail.com)