Презентація моніторингу судової практики у кримінальних справах розглянутих судами у 2020 році за участі наркозалежних та ВІЛ-позитивних жінок - Jurfem

Презентація моніторингу судової практики у кримінальних справах розглянутих судами у 2020 році за участі наркозалежних та ВІЛ-позитивних жінок

“Єдине, про що можу просити юридичну спільноту – це перестати дивитися на жінок, які живуть з наркозалежністю, на жінок, які живуть з ВІЛ-позитивним статусом як на щось дивне. Це звичайні люди, звичайні жінки, які потребують трошки більше Вашої уваги, трошки більше людяності при розгляді своїх справ”, – так підсумувала презентацію авторка звіту, старша партнерка Адвокатського об’єднання “Прове”, членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» Оксана Гузь.

Ми презентували моніторинг судової практики у кримінальних справах розглянутих судами у 2020 році, в ході якого ми збирали і аналізували отриману інформацію, в тому числі щоб зрозуміти:
▫️ чи мають жінки ефективний доступ до правосуддя,
▫️ чи відчувають вони себе у безпеці, коли звертаються за допомогою
▫️ наскільки правоохоронна і судова система готові бути справедливими і неупередженими у відношенні до жінок, які живуть з наркозалежністю та ВІЛ-позитивних жінок.

Презентацію можна переглянути тут:

Учасниці:
👩🏻‍💻 Оксана Гузь – експертка, авторка звіту, адвокатка, старша партнерка Адвокатського об’єднання “Прове”, членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем»
👩🏻‍💻Галина Корнієнко – фахівчиня з питань стратегії та адвокації Всеукраїнського об‘єднання наркозалежних жінок «Вона»
👩🏻‍💻Олена Стрижак – голова правління БО Позитивні жінки
👩🏻‍💼Модераторка: Христина Кіт – голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», адвокатка
Переглянути матеріал можна тут.

 

🔘Звіт підготовлений Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проекту “Покращення якості правових послуг для вразливих груп жінок”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.