Презентація дослідження "Вплив COVID19 на права жінок в Україні" - Jurfem

Презентація дослідження “Вплив COVID19 на права жінок в Україні”

💥 Нарешті мали нагоду поділитись з Вами своїм напрацюванням – протягом кількох місяців ми працювали над дослідженням “Вплив COVID19 на права жінок в Україні”.

✒️Робота над дослідженням почалась відразу після послаблення карантину: онлайн-опитування, фокус-групи, моніторинг судових рішень та збір відкритих даних органів влади і місцевого самоврядування дали можливість сформувати проміжні підсумки. Дослідження впливу відбувалось у 2 сферах – трудовій та сімейній.
Все це ми зібрали у короткий звіт, проілюстрували його інфографіками і сьогодні презентували та опублікували, щоб його могли використовувати всі, кому це буде корисним.
Дивіться повну трансляцію з презентації:

🔹Дослідження підготовлено Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» у партнерстві із Апаратом урядової уповноваженої з ґендерної політики та МФО “Рівні можливості” у ВРУ. Ця публікація впроваджується в рамках проєкту «Права людини для України», який виконується Програми Розвитку ООН в Україні в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 рр.
Інформаційний партнер – ULEAD з Європою. Дякуємо Катерині Шуневич, Христині Кіт, Роксолані Поцюрко та Ярині Волошин за чудову роботу.