Семінар-практикум “Гендерна дискримінація: Ідентифікація та механізми надання правової допомоги”в Івано-Франківську, 24 липня - Jurfem

Семінар-практикум “Гендерна дискримінація: Ідентифікація та механізми надання правової допомоги”в Івано-Франківську, 24 липня

24 липня відбувся вже другий семінар-практикум «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги» спрямованому на презентацію та впровадження застосування методичних рекомендацій.

Цього разу ми працювали в Івано-Франківську, але до нас приєднались не лише місцеві юристки/ти, але й з 8-ми інших регіонів. Тому у нас була змога порівняти досвід та практику вирішення складних питань в різних частинах України.

Під час тренінгу ми напрацьовуємо не лише власні професійні вміння, але й вчимось деконструйовувати стереотипи з якими жили все життя і про існування яких, можливо, навіть не здогадувались.

Дякуємо групі за динаміку та професійність і нагадуємо, що попереду ще три семінари і у Вас зберігається можливість зареєструватись на останній – у м. Ужгород 28 серпня.

Семінари проводяться за підтримки українсько-канадського Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні” у партнерстві із Координаційним центром з надання правової допомоги.