Семінар з правових аспектів ґендерної рівності для студентів у Львові, 30.11 (анонс)

Запрошуємо студенток та студенті до участі у семінарі, який організовує “ELSA Lviv” – локальний осередок міжнародної організації, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів з усієї Європи спільно з Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем”.

Семінар з правових аспектів ґендерної рівності «Рівність у праві» – всеукраїнський дводенний захід, який складатиметься з серії лекцій та панельних дискусій, спрямованих на підвищення рівня знань студентів-правників та практикуючих юристів щодо правових аспектів забезпечення ґендерної рівності в Україні.

В 21 столітті, коли рівність прав та можливостей чоловіків і жінок є вимогою часу, нормою законодавства демократичної правової держави необхідно подальше осмислення шляхів, форм та методів усунення, нейтралізації, нівеляції тих ґендерних стереотипів та дискримінаційних практик, що були вироблені традиційним патріархальним суспільством.

До участі запрошуються студенти та студентки I-VI курсів закладів вищої освіти України, які навчаються за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», а також практикуючі юристи/юристки, науковці/науковиці, та усі , хто цікавиться гендерною проблематикою.

Запрошуємо Вас 30.11-01.12.2019 за адресою вулиця Князя Романа 1/3, Інститут права, психології та інноваційної освіти.

Попередня реєстрація обов’язкова. Зареєструватись можна тут. Участь у заході платна.

Контактна особа: Ірина Перів, +380682810747, seminarsconferences.lviv@ua.elsa.org