Стереотипи vs думка дитини: кого слухають судді? (анонс презентації) - Jurfem

Стереотипи vs думка дитини: кого слухають судді? (анонс презентації)

Побутує думка, що український суд не надто схильний чути думку дитини, навіть якщо визначає, наприклад, з ким із батьків дитина проживатиме після розлучення. Та і батьківський обов’язок суди зазвичай покладають на матерів, частіше притягаючи їх до відповідальності за неналежне його виконання.
Що з цього правда, а що – стереотип, запрошуємо з’ясувати спільно з Фундацією DEJURE та Асоціацією жінок-юристок “ЮрФем” під час зустрічі 
Дата: 27 листопада (11:00-12:30)
Місце: Онлайн у Zoom
Реєстрація за посиланням тут.
Спікерки й спікери заходу:
Христина Кіт – адвокатка, голова ГО “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”,
Галина Федькович – адвокатка, юристка ГО «Центр «Жіночі перспективи», правозахисниця, експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству, співзасновниця ЮрФем,
Микола Колотило – юрист Фундації DEJURE,
Наталя Крестовська – ювеналістка, професорка, докторка юридичних наук.
Модераторка – Ірина Шиба, виконавча директорка Фундації DEJURE.
В ході розмови відбудеться презентація дослідження «Гендерні аспекти справ про визначення місця проживання дитини, невиконання батьківських обов’язків».
Дослідження проводиться в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Думки та позиції авторів дослідження є позицією ГО “Фундація DEJURE” та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE)