Тренерки Літньої школи ЮрФем 2019

Представляємо Вам тренерок Літньої школи для студенток-юристок 2019

ХРИСТИНА КІТ

голова ГО “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”, адвокатка, кандидатка юридичних наук, феміністка.

2010 році завершила навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

2011-2014 роки навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2015 році захистила кандидатську дисертацію. З 2014 по 2016 роки була викладачем адміністративного та фінансового права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

Більше як десять років Христина Кіт працює у сфері захисту прав жінок. З 2008 року по 2018 рік працювала юристкою ГО «Центр «Жіночі перспективи».

У 2017 році була однією із ініціаторок, та співзасновницею Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», яку зараз і очолює.

Співавторка дистанційного онлайн курсу для адвокатів “Правова допомога постраждалим від домашнього насильства”, Методичних рекомендацій для адвокатів щодо ідентифікації гендерної дискримінації та надання допомоги постраждалим.

Авторка 13 наукових праць, випускниця міжнародних програм що стосуються захисту прав людини.

Випускниця міжнародних та національних програм щодо захисту прав людини.

ЛІЗА КУЗЬМЕНКО

правозахисниця, журналістка, тренерка з питань гендерної рівності та недискуримінації,  членкиня ЮрФем

Випускниця Одеської юридичної академії та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», де п’ять років працювала юристкою.

Навчалася у Вроцлавському університеті. В 2014 році перемогла у Конкурсі на проходження Міжнародних парламентських стажувань в Канцелярії Сейму Польщі.

У 2012-2013 роках стажувалась в Комітеті з питань прав людини Верховної ради України.

Зараз консультантка медіапроектів Ради Європи в Україні та Комісії з журналістської етики.

Співрпацює і пише для Громадського радіо, УП:Життя, сайту “Повага”, KyivPost, Лівий берег та ін. Тренерка Українського жіночого фонду, ГО “Gender Stream” та ін.

ІВАННА ІБРАГІМОВА,

керівниця групи експертів проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

Кандидатка філософських наук, магістерка державного управління; стипендіатка Програми досліджень для науковців Фулбрайт (США) та інших програм (Угорщина, Канада).

Авторка багатьох публікацій, в тому числі співавтор посібника «Розвиток лідерства», «Посібника з розвитку громад: Практичний порадник для небайдужих» та посібників з управління персоналом та аналізу політики. Має досвід роботи на державній службі в Україні та в міжнародних проектах у сфері вдосконалення державного управління та місцевого самоврядування.

Більше 15 років досвіду викладання та проведення тренінгів з питань розробки проектів та стратегічного планування, аналізу політики, моніторингу та оцінювання діяльності, управління людьми, лідерства, ефективної комунікації тощо для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, активістів громадських організацій, бізнесменів, працівників системи безоплатної правової допомоги; проводила тренінги для тренерів як в Україні, так і закордоном.