Тренінг для викладачок правничих шкіл, Львів, 6-7 листопада

Тренінг для викладачок правових шкіл відбувся 6-7 листопада у м. Львові.

У перший день викладачки розбирались та дискутували над поняттями гендеру та фемінізму з Яриною Волошин.

Після цього говорили про гендерну рівність та фемінізм у праві на основі розвитку відповідної правничої теорії у світі. Христина Кіт розповіла про історію розвитку цієї правничої теорії, особливо в Америці.

Після обіду Ольга Поєдинок розповіла про розвиток і недопрацювання фемінізму у міжнародному праві.

Ближче до вечері Лариса Денисенко розповідала про видимість експерток у ЗМІ, зокрема і про якісну присутність, а також продемонструвала приклад гендерно-деструктивного інтерв’ю.

На початку другого дня Олена Харитонова розповіла про розвиток теорії дискурсивних влад та використання сексуальності і сексуального насильства як владного інструменту, а також про правові механізми боротьби з таким насильством.

Після обіду учасниці разом з Ларисою Денисенко опрацьовували проблеми сексизму в мовленні та ставленні до жінок професіоналок.

Дводенний тренінг був надзвичайно динамічним та змістовним. Дякуємо тренеркам та учасницям, кожна з яких принесла у нього свій досвід.

Тренінг відбувся на базі навчальної програми з гендерної рівності та прав жінок для вищих юридичних навчальних закладів, яку розробляє Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» в рамках проекту «Формування ґендерно-чутливого студентського юридичного середовища», що здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID «Нове правосуддя».

Після тренінгу учасниці апробуватимуть навчальну програму у своїх ВНЗ і після цього вона буде доступна всіх викладачак/кам правничих шкіл.

Фото з тренінгу тут.