Тренінг з виявлення гендерної дискримінації - Ужгород - Jurfem

Тренінг з виявлення гендерної дискримінації – Ужгород

28 серпня завершився семінар-практикум «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги» спрямований на презентацію та впровадження застосування методичних рекомендацій у місті Ужгород.

Цього разу у навчанні брали участь юристки/ти з Закарпатської, Львівської, Волинської та Вінницької областей.

Як і у всіх інших регіонах, місцеві фахівці виявляли та розповідали регіональні особливості, які створюють додаткові кейси по дискримінації. Найчастіше, мова йде про непрацюючі механізми та алгоритми, які ускладнюють захист прав та законних інтересів.

Усім, хто не встигли пройти наш семінар чи не мали такої нагоди хочемо повідомити, що вже восени з’явиться можливість пройти альтернативний онлайн-курс, де наші експертки розповідатимуть про механізми захисту від гендерної дискримінації та надання правової допомоги постраждалим.

Курс буде доступним на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги

Дякуємо усім учасницям/кам за активність, а всім, хто подавав заявки і не зміг потрапити, за інтерес! Сподіваємось, що наші напрацювання були для вас корисними.

Нагадуємо, що електронну версію методичних рекомендацій Ви можете завантажити на нашому сайті за посиланням, на тиснувши тут.

Також, якщо у Вас є потреба отримати друкований посібник, то Ви можете написати нам у приватні повдіомлення і ми його Вам передамо.

Семінари проводились за підтримки українсько-канадського Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні” у партнерстві із Координаційним центром з надання правової допомоги.