Центр ЮрФем:освіта - Jurfem

Центр “ЮрФем:освіта” – це відділ,  що  входить у структуру організації. Із вірою в те, що, засвоївши належні знання можна змінити не одне життя, не один світогляд і навіть хід не однієї історії, – ми вирішили створити можливість такі знання надавати.

Ціль – поширення фахових, перевірених, актуальних знань з тем недискримінації, протидії насильству, впровадження гендерної рівності та захисту прав людини. 

Окрім цього, значна частина роботи та освітніх послуг спрямована на розвиток  soft skills і вибудовування довірчих відносин та побудова юридичної спільноти

Наші завдання:

  • створення спеціалізованих освітніх гендерно-правових програм й освітніх продуктів;
  •  надання широкого спектру правозахисної інформації;
  • висвітлення важливих проблем дискримінації та гендерно-обумовленого насилля й шляхів їхнього подолання;
  • додаткова освіта для спеціалісток/в у сфері права;
  • проведення освітніх вебінарів та тренінгів з правової тематики;
  • організація курсів для студенток/ів юридичних факультетів
  • мережування та побудова юридичної спільноти 
Вікторія Карпа, керівниця Центру "ЮрФем: освіта"

Керівниця Центру «ЮрФем: освіта», громадська активістка, юристка, тренерка з питань недискримінації і гендерної рівності. Завершила навчання на юридичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка (спеціальність магістратури: «Права людини та їхнє юридичне забезпечення»).

Членкиня правління ГО «Молодіжна демократична асоціація «ЙОДА», консультантка з права та контент-мейкерка Освітнього центру з прав людини у Львові.

Протягом 2016-2018 рр. асистентка з семінарів та конференцій у ELSA Lviv. У 2019 році регіональна координаторка IFES у проєкті “Молодь не лайкає. Молодь голосує!”. Співзасновниця та ведуча освітньо-розважального відеопроєкту ECHR in Lviv «За що тебе посадять». А також авторка та голос експлейнерів «І Твоє право теж» від ECHR in Lviv. Одна із авторок та співзасновниць феміністичного шкільного щоденника “Feminist school planner”. Авторка Програми пріоритезації захисту прав людини у загальній середній освіті у м. Львів та порадника для студенток/ів «Дискримінація – це не ок. Вчимося виявляти і протидіяти».

Контакт: viktoriakarpa@jurfem.com.ua