Українські організації - Jurfem
Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Попри те, що організація була створена лише у березні 2018 року, вона вже активновпроваджує гендерно-чутливі політику і практику в правоохоронних органах України, а також сприяє забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків – працівників таких органів.  Спільно з УАППО “ЮрФем” багато співпрацює у питаннях просування гендерної рівності у безпековому секторі.

Центр “Жіночі перспективи”.

Центр “Жіночі перспективи” має дуже довгу історію і величезний перелік здобутків. У своїй діяльності Асоціація жінко-юристок України “ЮрФем” має стратегічне партнерство з Центром “Жіночі перспективи”. У грудні 2019 року у Львові був проведений спільна неКонференція “Співдіємо для захисту” у рамках акції 16 днів протидії гендернообумовленому насильству.

Фундація DEJURE.

Громадська організація, створена експертами-правниками з метою сприяння розвитку правовладдя (верховенства права) та реформ у сфері правосуддя в Україні.

Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” протягом літа-осені 2020 року разом з Фундацією DEJURE працює над моніторингом дотримання прав дітей в Україні.

Моніторимо справи, які пов’язані з визначенням місця проживання дитини, а також справи, де мало місце невиконання батьківських обов’язків👧🧒

Національна асоціація адвокатів України (НААУ)

Недержавна некомерційна професійна організація, яка об’єднує усіх адвокатів України.  У січні 2020 року Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” підписала меморандум з НААУ.

Спільно з НААУ ми проводили марафон сертифікованих заходів для адвокаток/тів до 8 березня.

Також, голова “ЮрФем” Христина Кіт брала участь у Public Talk «Гендерна рівність в юридичній професії», організований НААУ.