Українські організації - Jurfem
Українська асоціація представниць правоохоронних органів

Попри те, що організація була створена лише у березні 2018 року, вона вже активновпроваджує гендерно-чутливі політику і практику в правоохоронних органах України, а також сприяє забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків – працівників таких органів.  Спільно з УАППО “ЮрФем” багато співпрацює у питаннях просування гендерної рівності у безпековому секторі.

Центр “Жіночі перспективи”.

Центр “Жіночі перспективи” має дуже довгу історію і величезний перелік здобутків. У своїй діяльності Асоціація жінко-юристок України “ЮрФем” має стратегічне партнерство з Центром “Жіночі перспективи”. У грудні 2019 року у Львові був проведений спільна неКонференція “Співдіємо для захисту” у рамках акції 16 днів протидії гендернообумовленому насильству.

Фундація DEJURE.

Громадська організація, створена експертами-правниками з метою сприяння розвитку правовладдя (верховенства права) та реформ у сфері правосуддя в Україні.

Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” протягом літа-осені 2020 року разом з Фундацією DEJURE працювала над моніторингом дотримання прав дітей в Україні в рамках дослідження “Гендерні аспекти справ про визначення місця проживання дитини, невиконання батьківських обов’язків,” яке проводила Фундація DEJURE спільно з Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем”.

У звіті за підсумками дослідження  йдеться про гендерні аспекти та захист прав дітей під час вирішення спорів про місце визначення проживання дитини та про притягнення батьків до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.
Рома України “Терніпе”

Рома України “Терніпе” – громадська організація зі Львова, яка існує понад 20 років.  “Терніпе” реалізовує проекти у різних сферах: юридичній, освітній та інших. 

Разом з “Терніпе” та громадською організацією “Вільна” ми підписали меморандум про співпрацю та з осені 2020 року разом реалізовуємо правозахисний проєкт “Жінки, яких не видно”. 

У цьому проєкті ми працюватимемо над механізмами реінтеграції жінок, які відбували покарання, зокрема жінок ромської національності.

Громадська організація “Вільна”

Організація провадить інформаційну та просвітницьку діяльнісь усфері досягнення гендерної рівності, подолання всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві; забезпечує лобіювання інтересів жінок та інших осіб у складних життєвих обставинах.

Разом з “Терніпе” та громадською організацією “Вільна” ми підписали меморандум про співпрацю та з осені 2020 року разом реалізовуємо правозахисний проєкт “Жінки, яких не видно”. 

У цьому проєкті ми працюватимемо над механізмами реінтеграції жінок, які відбували покарання, зокрема жінок ромської національності.

CEDOS
Аналітичний центр Cedos наприкінці 2021 року розпочав новий проєкт, спрямований на пошук альтернативних житлових політик для зменшення економічних і соціальних наслідків криз.
 
📍 Результатом роботи стане огляд наявних проблем, а також пропозиції щодо альтернативних моделей житлової політики, які допоможуть державі ефективніше враховувати потреби різних соціальних груп та реагувати на кризові ситуації втрати житла і запобігати виникненню бездомності.
Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” стала партнеркою проєкту.
 
Національна асоціація адвокатів України (НААУ)

Недержавна некомерційна професійна організація, яка об’єднує усіх адвокатів України.  У січні 2020 року Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” підписала меморандум з НААУ.

Спільно з НААУ ми проводили марафон сертифікованих заходів для адвокаток/тів до 8 березня.

Також, голова “ЮрФем” Христина Кіт брала участь у Public Talk «Гендерна рівність в юридичній професії», організований НААУ.