Попри те, що організація була створена лише у березні 2018 року, вона вже активно впроваджує гендерно-чутливі політику і практику в правоохоронних органах України, а також сприяє забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків – працівників таких органів. Спільно з УАППО “ЮрФем” багато співпрацює у питаннях просування гендерної рівності у безпековому секторі.
Наприкінці 2021 року ЮрФем провела Науково-практичну конференцію “Доказування у справах, пов’язаних із сексуальним насильством”, де УАППО виступила партнером.
Центр “Жіночі перспективи” має дуже довгу історію і величезний перелік здобутків. У своїй діяльності Асоціація жінко-юристок України “ЮрФем” має стратегічне партнерство з Центром “Жіночі перспективи”. У грудні 2019 року у Львові був проведений спільна неКонференція “Співдіємо для захисту” у рамках акції 16 днів протидії гендерно обумовленому насильству.
Громадська організація, створена експертами-правниками з метою сприяння розвитку правовладдя (верховенства права) та реформ у сфері правосуддя в Україні.
Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” протягом літа-осені 2020 року разом з Фундацією DEJURE працювала над моніторингом дотримання прав дітей в Україні в рамках дослідження “Гендерні аспекти справ про визначення місця проживання дитини, невиконання батьківських обов’язків,” яке проводила Фундація DEJURE спільно з Асоціацією жінок-юристок України “ЮрФем”.
Це аналітичний центр, завданням якого є моніторинг соціального запиту, пошук відповідей на складні питання та розробка оптимальних рішень.
Заснований у 2019 році. Наприкінці 2021 року ЮрФем підписала меморандум про співробітництво та взаємодію. Початок співпраці буде покладено у проєкті «Свідки з майбутнього: За права дітей!», який має змінити ставлення до дітей, які були свідками домашнього насильства і мають отримати статус постраждалих, реалізацію якого розпочинає Інститут.
Центр правових досліджень ґендерної рівності Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету “Львівська політехніка” заснований восени 2021 року. Центр став співорганізатором Практично-наукової конференції “Доказування у справах, пов’язаних з сексуальним насильством”, що проводилась у грудні 2021 року.
Проєкт Кешер в Україні – це всеукраїнська громадська жіноча єврейська організація, що займається підтримкою активних жінок, сприяє утвердженню гендерної рівності. Для нас важливо, щоб кожна єврейська жінка змогла зберегти традиції народу, втілюючи їх у своєму житті та передаючи майбутньому поколінню. «Кешер» в перекладі з івриту означає «зв’язок».
Організація є частиною Міжнародної організації Project Kesher, яка має представництва у різних країнах світу.
У липні 2021 року організація стала партнером ЮрФем Open Space, що проводився у Дніпрі на тему “Чи карають в Україні за домашнє насильство”.
Рома України “Терніпе” – громадська організація зі Львова, яка існує понад 20 років. “Терніпе” реалізовує проекти у різних сферах: юридичній, освітній та інших.
Разом з “Терніпе” та громадською організацією “Вільна” ми підписали меморандум про співпрацю та з осені 2020 року разом реалізовуємо правозахисний проєкт “Жінки, яких не видно”.
У цьому проєкті ми працюватимемо над механізмами реінтеграції жінок, які відбували покарання, зокрема жінок ромської національності.
Організація провадить інформаційну та просвітницьку діяльність у сфері досягнення гендерної рівності, подолання всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві; забезпечує лобіювання інтересів жінок та інших осіб у складних життєвих обставинах.
Разом з “Терніпе” та громадською організацією “Вільна” ми підписали меморандум про співпрацю та з осені 2020 року разом реалізовуємо правозахисний проєкт “Жінки, яких не видно”.
У цьому проєкті ми працюватимемо над механізмами реінтеграції жінок, які відбували покарання, зокрема жінок ромської національності.
Недержавна некомерційна професійна організація, яка об’єднує усіх адвокатів України. У січні 2020 року Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” підписала меморандум з НААУ.
Спільно з НААУ ми проводили марафон сертифікованих заходів для адвокаток/тів до 8 березня.
Також, голова “ЮрФем” Христина Кіт брала участь у Public Talk «Гендерна рівність в юридичній професії», організований НААУ.
У травні 2022 року розпочали співпрацю з Благодійним Фондом “Сильні”, які надають психологічну та медичну допомогу постраждалим від сексуального насильства.
Що роблять “СИЛЬНІ”:
Допомагають з пошуком хороших компетентних лікарів і сплачують усі аналізи, необхідні медичні витрати та подальше лікування.
Надають якісну психотерапевтичну допомогу: фахівці вислухають, підтримають, та допоможуть розібратися, як жити далі.
Допомагають зі зверненням у поліцію, у документуванні злочину, надають та оплачують увесь необхідний юридичний супровід.
Усе безоплатно та конфіденційно. Людина вільна у виборі виду підтримки чи у рішенні від неї відмовитися.
Цей сайт розроблений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади. Погляди, висловлені на цьому сайті, належать виключно авторам і можуть не співпадати з позицією згаданих організацій
This website is developed with the support of The Quality and Accessible Legal Aid in Ukraine Project, which is implemented by Canadian Bureau for International Education in partnership with Coordination Center for Legal Aid Provision and funded by Government of Canada . The views expressed on this site entirely belong to the authors and may not coincide with the position of the aforementioned organizations