Відбулась установча зустріч Діалогу громадської безпеки у Львові - Jurfem

Відбулась установча зустріч Діалогу громадської безпеки у Львові

📍Керівниця Аналітичного центру ЮрФем Kateryna Shunevych приєдналась до установчої зустрічі Діалогу громадської безпеки у Львові, яку організувала Консультативна місія Європейського Союзу EUAM Ukraine .
🔗“Долучення до Діалогу з безпеки громади є важливою, адже сприятиме приверненню уваги в межах громад Львівщини на випадки домашнього насильства та належного його реагування з боку органів правопорядку. Як відомо, з кожним роком тенденція звернень до поліції щодо випадків домашнього насильства йде лише на зростання, що свідчить про те, що постраждалі дедалі більше почали ідентифікувати такі порушення.
Разом з тим, попри збільшення кількості звернень щодо вчинення домашнього насильства, стереотипні уявлення про «приватний характер» таких справ жителів на місцях, не завжди дозволяють вчасно виявити та зреагувати на такі порушення, призупинивши їх. Даний проект мав би стати майданчиком для вироблення ефективних механізмів співпраці громадянського суспільства та правоохоронних органів в тому числі у питаннях, пов’язаних із запобіганням та належним реагуванням на випадки домашнього насильства на місцях”, – каже Катерина.
📍Ціллю ініціативи є інституоналізація ефективного діалогу та посилення довіри між громадським сектором та правоохоронними органами у різних сферах.
ФОТО – КМЄС.