Вікторія Карпа та Дарія Росохата взяли участь у дискусії в межах 8 раунду Women’s human rights training institute - Jurfem

Вікторія Карпа та Дарія Росохата взяли участь у дискусії в межах 8 раунду Women’s human rights training institute

Керівниця Центру «ЮрФем: освіта» Вікторія Карпа та спеціалістка Аналітичного центру ЮрФем Дарія Росохата взяли участь у дискусії в межах 8 раунду Women’s human rights training institute, що з 2004 року успішно реалізовує Болгарський фонд гендерних досліджень (BGRF). Інститут є унікальною навчальною програмою з підвищення кваліфікації юристів/ок із Центральної та Східної Європи та нових незалежних держав щодо захисту прав жінок. Окрім цього, спільно із BGRF ЮрФем працює над втіленням масштабного проєкту за підтримки Європейського Союзу.

Вікторія та Дарія кажуть:

«Попри підтримку міжнародної спільноти, кожного дня ми, як країна та організація, стикаємось з рядом викликів, продиктованих війною та в подальшому постконфліктним періодом. Важливу роль у відбудові багатьох процесів відіграє та буде відігравати правова спільнота. Тому нам важливо, аби громадяни довіряли правовій спільноті – ми ж працюємо у цьому напрямку та вибудовуємо міст для цього.

Для нас першочергово було важливо окреслити колегам, з якими викликами стикається сьогодні українська правнича спільнота, зокрема із необхідністю надавати якісну гендерно-чутливу правову допомогу потерпілим від сексуального насильства під час війни. А також розповісти, які напрямки нашої діяльності сьогодні є пріоритетними.»