Відшкодування моральної шкоди, завданої сексуальним насильством, пов’язаним із конфліктом (анонс вебінару) - Jurfem

Відшкодування моральної шкоди, завданої сексуальним насильством, пов’язаним із конфліктом (анонс вебінару)

Злочин сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, завдає нищівного фізичного і психологічного впливу потерпілим. Дуже важливо, аби потерпілі мали можливість отримати відшкодування збитків, завданих СНПК, зокрема відшкодування завданих моральних збитків. Важливо, щоб воно максимально враховувало інтереси потерпілих, було ефективним та вичерпним. Відшкодування є ефективним засобом правового захисту, до якого потерпілі мають обов’язково мати доступ.

Тому в понеділок говоритимемо з Лілією Олійник про форми відшкодування моральної шкоди, механізм її відшкодування у кримінальному та цивільному процесах, а також досвід національної судової практики.

Коли: 27 червня о 12:00
Де: прямий ефір у facebook

Під час вебінару розглянемо наступні питання:

  • Моральна шкода потерпілих від СНПК;
  • Позов про відшкодування моральної шкоди у кримінальному провадженні;
  • Відшкодування моральної шкоди потерпілим від СНПК у цивільному процесі;
  • Окремі питання відшкодування моральної шкоди крізь призму національної судової практики.

Експертка: Лілія Олійник – адвокатка “ЮрФем: підтримка”, ГО “Вектор прав людини” щодо правової допомоги людям з інвалідністю в умовах воєнного стану, сертифікована медіаторка.

*Захід проводиться за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики.
Генеральний радіопартнер – Радіо Культура.