Висновок до законопроєкту 4174 (Аналітичний центр ЮрФем) - Jurfem

Висновок до законопроєкту 4174 (Аналітичний центр ЮрФем)

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується змінити діючі норми у сфері праці, які перешкоджають встановленню рівних можливостей жінок та чоловіків – Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей у сфері праці № 4174.

Законопроєкт зареєстрований у Верховній Раді 30 вересня 2020.

Законопроєкт зареєструвала група депутатів – Ірина Констанкевич, Тарас Батенко, Дмитро Лубінець, Віктор М’ялик, Ярослав Дубневич, Серій Мінько, Антон Поляков

Автори/ки зазначають, що законопроєкт розроблено з метою забезпечення рівних можливостей у сфері праці для працівників із сімейними обов’язками та осіб, які виконують домашню працю, а також зменшення гендерного дисбалансу на ринку праці.

За висновком гендерно-правоовї експертизи Аналітичного центру ЮрФем законопроєкт є гендерно-чутливим та може посприяти встановленню рівних можливостей для жінок та чоловіків у сфері праці.

Більше про законопроект, його норми та відповідність діючому та міжнародному законодавству читайте у висновку Аналітичного центру ЮрФем. 

 

Висновок громадської гендерно-правової експертизи до-законопроекту-4174 можна завантажити тут

Матеріали Аналітичного центру Ви можете знайти за посиланням тут.

Інші висновки Гендерно-правової експертизи Аналітичного центру ЮрФем можете знайти за посиланням тут.

Більше про Аналітичний центр ЮрФем тут.