Зґвалтування та сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом: відмінності (вебінар) - Jurfem

Зґвалтування та сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом: відмінності (вебінар)

Сексуальне насильство, зокрема зґвалтування поширені злочини під час збройних конфліктів, які міжнародне кримінальне право визначає як найтяжчі і неприпустимі. Ці діяння є одними з найбільш травматичних досвідів у житті людини, які впливають як на фізичний, так і на психологічний стани потерпілих.
Важливо подбати, аби ті, хто вижив, змогли отримати своєчасну медичну й психологічну допомогу. Необхідно також, аби українки та українці, які зазнали насильства отримали якісну правову підтримку, а усі винні були притягнуті до відповідальності.
Під час вебінару ми розберемо поняття “зґвалтування” та “сексуального насильства”, форми таких діянь, їхні основні ознаки та розбіжності, кваліфікацію та захист в умовах війни.
🔹Експертка: Анастасія Діденко – юристка “ЮрФем: підтримки”, адвокатка АО “LCF”, спеціалізується у таких сферах як захист у кримінальних справах, White-Collar Crime (справи щодо злочинів економічного характеру, які вчиняються уповноваженими особами з метою збагачення, найчастіше у бізнесі) та вирішення інших спорів.
_________
*Захід проводиться за підтримки проєкту ООН Жінки “Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні”, що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовою уповноваженою з питань ґендерної політики.
*Генеральний радіопартнер – Радіо Культура